xmms 1.2.5 - en to lv translation catalogue (466 entries)

en: Echo Plugin %s
lv: Atbalss plugins %s

en: Echo Plugin
    By Johan Levin 1999.
    
    Surround echo by Carl van Schaik 1999
lv: Autors: Johan Levin 1999.
    
    Telpiskā atbalss. Autors: Carl van Schaik 1999

en: About Echo Plugin
lv: Par atbalss pluginu

en: Ok
lv: Labi

en: Configure Echo
lv: Konfigurēt atbalsi

en: Delay: (ms)
lv: Aizture: (ms)

en: Feedback: (%)
lv: Atdeve: (%)

en: Volume: (%)
lv: Skaļums: (%)

en: Surround echo
lv: Telpiska atbalss

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: Apply
lv: Pielietot

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
lv: Extra Stereo Plugins
    
    Autors: Johan Levin 1999.

en: Extra Stereo Plugin %s
lv: Extra Stereo Plugins %s

en: About Extra Stereo Plugin
lv: Par Extra Stereo Pluginu

en: Configure Extra Stereo
lv: Konfigurēt Extra Stereo

en: Effect intensity:
lv: Efekta intensitāte:

en: About Voice Removal Plugin
lv: Par balss noņemšanas pluginu

en: XMMS Voice Removal Plugin
    
    A simple voice removal plugin by Anders Carlsson <andersca@gnu.org>
lv: XMMS balss noņemšanas plugins
    
    Vienkāršs bass noņemšanas rīks. Autors: Anders Carlsson <andersca@gnu.org>

en: Voice removal plugin %s
lv: Balss noņemšanas plugins %s

en: About
lv: Par

en: XMMS IRman Plugin:
lv: XMMS IRman Plugins:

en: Created by Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Control XMMS with your TV / VCR / Stereo remote 
    IRman page - http://www.evation.com/irman/
lv: Izveidojis Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Kontrolējit XMMS ar Jūsu TV / VCR / Stereo pulti 
    IRman lapa - http://www.evation.com/irman/

en: Play
lv: Atsk

en: Stop
lv: Aptur

en: Pause
lv: Pauze

en: Prev
lv: Iepr

en: Next
lv: Nāk

en: Vol +
lv: Skaļ +

en: Seek -5s
lv: Meklēt -5s

en: Seek +5s
lv: Meklēt +5s

en: Vol -
lv: Skaļ -

en: Shuffle
lv: Samaisīt

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Playlist
lv: Saraksts

en: `%s' Button Setup
lv: `%s' Pogas Uzstādīšana

en: Enter code or use remote
lv: Ievadiet kodu vai lietojiet pulti

en: XMMS IRman Configuration
lv: XMMS IRman Konfigurācija

en: Device:
lv: Ierīce:

en: Device:
lv: Ierīce:

en: Controls:
lv: Kontrolieri:

en: Playlists:
lv: Saraksti:

en: General
lv: Vispārēji

en: IRman Control %s
lv: IRman Controlieris %s

en: unable to open port `%s' (%s)
lv: neizdodas atvēr portu `%s' (%s)

en: About Joystick Driver
lv: Par Džoistika Driveri

en: Play/Pause
lv: Atskaņot/Pauze

en: Next Track
lv: Nākamā dziesma

en: Prev Track
lv: Iepriekšējā dziesma

en: Fwd 5 tracks
lv: Uz priekšu 5 dziesmas

en: Back 5 tracks
lv: Atpakaļ 5 dziesmas

en: Volume Up
lv: Skaļāk

en: Volume Down
lv: Klusāk

en: Forward 5s
lv: Uz priekšu 5s

en: Rewind 5s
lv: Atpakaļ 5s

en: Alternate
lv: Alternatīvi

en: Nothing
lv: Nekas

en: XMMS Joystick Configuration
lv: XMMS džoistika konfigurācija

note: --------------------------------------------------
en: Devices:
lv: Ierīces:

note: ------------------------------
en: Joystick 1:
lv: Džoistiks 1:

note: ------------------------------
en: Joystick 2:
lv: Džoistiks 2:

note: ------------------------------
en: Sensitivity (10-32767):
lv: Jūtīgums (10-32767):

note: --------------------------------------------------
en: Directionals:
lv: Virzieni:

note: --------------------------------------------------
en: Directionals (alternate):
lv: Virzieni (alternatīvie):

note: --------------------------------------------------
en: Buttons:
lv: Pogas:

en: Button %d:
lv: Poga %d:

en: Joystick Control %s
lv: Džoistika kontrolieris %s

en: Joystick Control
lv: Džoistika kontrolieris

en: 
    Joystick Control: error reading
lv: 
    Džoistika kontrolieris: kļūda lasot

en: Song Change %s
lv: Dziemas maiņa %s

en: Song Change Configuration
lv: Dziesmas maiņas konfigurācija

en: Song change
lv: Dziemas maiņa

en: Playlist end
lv: Saraksta beigas

en: Shell-command to run when xmms changes song.  It can optionally include the string %%s which will be replaced by the new song title.
lv: Čaulas komanda, ko izpildīt, kad xmms nomaina dziesmu. Tajā var iekļaut %%s,kas tiks aizvietots ar jaunās dziesmas nosaukumu.

en: Command:
lv: Komanda:

en: Shell-command to run when xmms reaches the end of the playlist.
lv: Čaulas komanda, ko izpildīt, kad XMMS sasniedz saraksta beigas.

en: CD Audio Player %s
lv: CD audio atskaņotājjs %s

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: CD Audio Player Configuration
lv: CD audio atskaņotāja konfigurācija

en: Directory:
lv: Katalogs:

note: * Volume config
en: Volume setting:
lv: Skaņas parametri:

en: OSS Mixer
lv: OSS mikseris

en: CDROM drive
lv: CDROM iekārta

en: Device
lv: Ierīce

en: Use CDDB
lv: Izmantot CDDB

en: Get server list
lv: Dabūt serveru sarakstu

en: Show network window
lv: Rādīt tīkla logu

en: CDDB server:
lv: CDDB serveris:

note: * CDindex
en: CD Index:
lv: CD indekss:

en: Use CD Index
lv: Izmantot CD indeksu

en: CD Index server:
lv: CD indeksu serveris:

note: * Track names
en: Track names:
lv: Celiņu nosaukumi:

en: Override generic titles
lv: Ignorēt vispārīgos nosaukumus

en: Name format:
lv: Mosaukuma formāts:

en: CD Info
lv: CD info

en: Huffman decode error.
lv: Huffman dekodera kļūda.

en: Id Software .cin player %s
lv: Id Software .cin spēlētājs %s

en: Error opening audio for idcin.
lv: Kļūda atverot audio priekš idcin.

en: IDCin Play
lv: Spēlēt IDCin

en: About mikmod plugin
lv: Par mikmod pluginu

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
lv: Mikmod plugins
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Priekš xmms pielāgoja J. Nick Koston

en: MikMod Player %s
lv: MikMod atskaņotājs %s

en: Couldn't load mod
lv: Nevar ielādēt mod

en: MikMod Configuration
lv: MikMod konfigurācija

en: Resolution:
lv: Izšķirtspēja:

en: 16 bit
lv: 16 biti

en: 8 bit
lv: 8 biti

en: Channels:
lv: Kanāli:

en: Down sample:
lv: Nomiksēt:

en: Look for hidden patterns in modules
lv: Meklēju slēptos rakstus moduļos

en: Use surround mixing
lv: Lietot telpisko mixēšanu

en: Quality
lv: Kvalitāte

en: Options
lv: Iespējas

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
lv: Izvēlies katalogu, kurā saglabāt MPEG plūsmas:

en: MPG123 Configuration
lv: MPG123 konfigurācija

en: Stereo (if available)
lv: Stereo (ja pieejams)

en: Decoder:
lv: Atkodētājs:

en: Enable Automatic detection
lv: Uzturēt automātisko atrašanu

en: use 3DNow! optimized decoder
lv: lietot 3SMoe! optimizētu atkodētāju

en: use FPU decoder
lv: lietot FPU atkodētāju

en: Detect files by content (instead of file extention)
lv: Meklēt failus pēs satura (nevis pēc paplašinājuma)

en: Decoder
lv: Atkodējājs

en: Buffering:
lv: Buferēšana:

en: Buffer size (kb):
lv: Bufera izmērs (kb):

en: Pre-buffer (percent):
lv: PirmBuferešana (procenti):

en: Use proxy
lv: Izmantot proxi

en: Host:
lv: Serveris:

en: Port:
lv: Ports:

en: Use authentication
lv: Lietot autentifikāciju

en: Username:
lv: Lietotājs:

en: Password:
lv: Parole:

note: * Save to disk config.
en: Save stream to disk:
lv: Saglabāt plūsmu diskā:

en: Save stream to disk
lv: Saglabāt plūsmu diskā

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
lv: Uzturēt SHOUT/Icecast title streaming

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
lv: Atbalstīt Icecast Metadata UDP Kanālu

en: Streaming
lv: Plūstošs

en: ID3 Tags:
lv: ID3 iezīmes:

en: Disable ID3V2 tags
lv: Neatbalstīt ID3V2 iezīmes

en: ID3 format:
lv: ID3 formāts:

note: * Title page
en: Title
lv: Nosaukums

en: File Info
lv: Faila info

en: Couldn't write tag!
lv: Nevar ierakstīt iezīmi!

en: Couldn't remove tag!
lv: Nevar noņemt iezīmi!

en: No tag to remove!
lv: Nav iezīmes ko noņemt!

en: Joint stereo
lv: Savieotais stereo

en: Dual channel
lv: Divu kanālu

en: Single channel
lv: Viena kanāla

en: None
lv: Nekas

en: No
lv: Nē

en: Yes
lv: Jā

en: Filename:
lv: Faila nosaukums:

en: ID3 Tag:
lv: ID3 iezīme:

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Artist:
lv: Izpildītājs:

en: Album:
lv: Albums:

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Year:
lv: Gads:

en: Genre:
lv: Žanrs:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Remove ID3
lv: Noņemt ID3

en: MPEG Info:
lv: MPEG info:

en: File Info - %s
lv: Faila info - %s

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
lv: %s
    Kļūdu aizsardzība: %s
    Autortiesības: %s
    Orģināls: %s
    Uzsvars: %s

en: %d frames
    Filesize: %lu B
lv: %d kadri
    Faila izmērs: %lu B

en: Error
lv: Kļūda

en: LOOKING UP %s
lv: MEKLĒJU %s

en: Couldn't look up host %s
lv: Nevar atrast serveri %s

en: CONNECTING TO %s:%d
lv: PIESLĒDZOS PIE %s:%d

en: Couldn't connect to host %s
lv: Nevar pieslēgties serverim %s

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
lv: PIESLĒDZIES: GAIDU ATBILDI

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
lv: Nevar piesēgties serverim %s
    Servera ziņojums: %s

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
lv: RAKSTU BUFERĪ: %dKB/%dKB

en: Blues
lv: Blūzs

en: Classic Rock
lv: Klasiskais roks

en: Country
lv: Kantrī

en: Dance
lv: Deju

en: Disco
lv: Disko

en: Jazz
lv: Džezs

en: Metal
lv: Metāls

en: Other
lv: Cita

en: Reggae
lv: Regejs

en: Rock
lv: Roks

en: Techno
lv: Tehno

en: Alternative
lv: Alternatīvā

en: Soundtrack
lv: Skaņu celiņš

en: Euro-Techno
lv: Eiro-Tehno

en: Vocal
lv: Vokāls

en: Jazz+Funk
lv: Džezs+Funk

en: Classical
lv: Klasiskā

en: Instrumental
lv: Instrumentālā

en: Game
lv: Spēļu

en: Sound Clip
lv: Skaņas klips

en: Noise
lv: Troksnis

en: Meditative
lv: Meditatīva

en: Instrumental Pop
lv: Instrumentāls Pop

en: Instrumental Rock
lv: Instrumentāls Roks

en: Ethnic
lv: Etniska

en: Gothic
lv: Gotiska

en: Techno-Industrial
lv: Tehno-Industriāla

en: Electronic
lv: Elektroniska

en: Southern Rock
lv: Dienvidu roks

en: Comedy
lv: Komēdija

en: Cult
lv: Kults

en: Christian Rap
lv: Kristīgais Rap

en: Cabaret
lv: Kabarē

en: Psychedelic
lv: Psihodēliska

en: Rave
lv: Reivs

en: Showtunes
lv: Šovu melodijas

en: Trailer
lv: Treileris

en: Musical
lv: Mūzikli

en: Rock & Roll
lv: Rokenrols

en: National Folk
lv: Nacionālā Folk

en: Latin
lv: Latīņamerikas

en: Celtic
lv: Ķeltu

en: Avantgarde
lv: Avangards

en: Gothic Rock
lv: Gotiskais roks

en: Progressive Rock
lv: Progresīvais roks

en: Psychedelic Rock
lv: Psihodēliskais roks

en: Symphonic Rock
lv: Simfoniskais roks

en: Slow Rock
lv: Lēnais roks

en: Chorus
lv: Kora

en: Easy Listening
lv: Vieglai klausīšanai

en: Acoustic
lv: Akustiska

en: Humour
lv: Humors

en: Speech
lv: Balss

en: Chamber Music
lv: Kamermūzika

en: Sonata
lv: Sonāte

en: Symphony
lv: Simfonija

en: Satire
lv: Satīra

en: Club
lv: Kluba

en: Folklore
lv: Folklora

en: Ballad
lv: Balāde

en: Power Ballad
lv: Power balāde

en: Rhythmic Soul
lv: Ritmiskais soul

en: Duet
lv: Duets

en: Punk Rock
lv: Punk roks

en: Drum Solo
lv: Bungu solo

en: Heavy Metal
lv: Smagais metāls

en: Contemporary Christian
lv: Mūsdienu kristīgā

en: Christian Rock
lv: Kristīgais roks

en: Thrash Metal
lv: Trash Metal

en: MPEG Layer 1/2/3 Player %s
lv: MPEG Layer 1/2/3 atskaņotājs %s

en: About Tone Generator
lv: Par toņģeneratoru

en: Sinus tone generator by Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000Hz tone and a 2005Hz tone
lv: Sinus toņģenerators, autors: Haavard Kvaalen <havardk@xmms.org>
    Izmaiņas: Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Ievades formāts URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    piemēram, tone://2000;2005 spēlēs 2000Hz un 2005Hz toņus

en: Tone Generator:
lv: Toņģenerators:

en: Tone Generator %s
lv: Toņģenerators %s

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
lv: Izvēlieties katalogu, kurā saglabāt Ogg Vorbis plūsmas:

en: Ogg Vorbis Configuration
lv: Ogg Vorbis konfigurācija

note: Title config..
en: Ogg Vorbis Tags:
lv: Ogg Vorbis iezīmes:

en: Title format:
lv: Virsraksta formāts:

en: An error occured:
    %s
lv: Notikusi kļūda:
    %s

en: Error!
lv: Kļūda!

en: Failed to modify tag
lv: Neiznevās izmainīt iezīmi

en: Ogg Vorbis Tag:
lv: Ogg Vorbis iezīme:

en: Date:
lv: Datums:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: Version:
lv: Versija:

en: ISRC number:
lv: ISRC numurs:

en: Organization:
lv: Organizācija:

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Remove Tag
lv: Noņemt iezīmi

en: Ogg Vorbis Info:
lv: Ogg Vorbis info:

en: Channels: %d
lv: Kanāli: %d

en: Length: %d:%.2d
lv: Garums: %d:%.2d

en: File size: %d B
lv: Faila izmērs: %d B

en: Ogg Vorbis Player %s
lv: Ogg Vorbis atskaņotājs %s

en: About Ogg Vorbis Plugin
lv: Par Ogg Vorbis Pluginu

en: Wave Player %s
lv: Wave atskaņotājs %s

en: OSS Driver %s
lv: OSS draiveris %s

en: About OSS Driver
lv: Par OSS draiveri

en: Default (%s)
lv: Noklusētais (%s)

en: Default
lv: Noklusētais

en: OSS Driver configuration
lv: OSS draivera konfigurācija

en: Audio device:
lv: Audio ierīce:

en: Use alternate device:
lv: Izmantot alternatīvu ierīci:

en: Mixer device:
lv: Miksera ierīce:

en: Devices
lv: Ierīces

en: Buffer size (ms):
lv: Bufera izmērs (ms):

en: Mixer Settings:
lv: Miksēra uzstādījumi:

en: Mixer
lv: Mikseris

en: Disk Writer Plugin %s
lv: Diskā rakstošais plugins %s

en: Select the directory where you want to store the output files:
lv: Izvēlieties katalogu, kurā saglabāt izveidotos failus:

en: Disk Writer Configuration
lv: Diska rakstītāja konfigurācija

en: About ESounD Plugin
lv: About ESounD Pluginu

en: ESD Plugin configuration
lv: ESD plugina konfigurācija

en: Use remote host
lv: Lietot attālu serveri

en: Server
lv: Serveris

en: eSound Output Plugin %s
lv: eSound izejas plugins %s

en: Options:
lv: Opcijas:

en: OpenGL Spectrum configuration
lv: OpenGL Spectrum konfigurācija

en: 3DFX Fullscreen mode
lv: 3DFX pilnekrāna režīms

en: OpenGL Spectrum analyzer
lv: OpenGL spektra analizators

en: OpenGL Spectrum analyzer %s
lv: OpenGL spektra analizators %s

en: Simple spectrum analyzer %s
lv: Vienkāršs spektra analizators %s

en: Spectrum analyzer
lv: Spektra analizators

en: Copyright (C) Anders Carlsson 1999), Hiroshi Takekawa 2001
lv: Copyright (C) Anders Carlsson 1999, Hiroshi Takekawa 2001

en: About...
lv: Par...

en: Album
lv: Albūms

en: Genre
lv: Žanrs

en: Year
lv: Gads

en: Comment
lv: Komentārs

en: %s: option `%s' requires an argument
lv: %s: opcijai `%s' ir nepieciešams arguments

note: --option
en: %s: unrecognized option `--%s'
lv: %s: nepazīstama opcija `--%s'

note: +option or -option
en: %s: unrecognized option `%c%s'
lv: %s: nepazīstama opcija `%c%s'

note: 1003.2 specifies the format of this message.
en: %s: illegal option -- %c
lv: %s: neatļauta opcija -- %c

en: %s: invalid option -- %c
lv: %s: nepareiza opcija -- %c

note: 1003.2 specifies the format of this message.
en: %s: option requires an argument -- %c
lv: %s: opcijai ir nepieciešams arguments -- %c

en: ERROR: Couldn't find %s
lv: KÄ»ÅŖDA: Nevar atrast %s

en: Main Programming:
lv: Galvenā programmēšana:

en: Additional Programming:
lv: Papildus programmēšana:

note: for languages that can't display 'a ring' (å) replace it with "aa"
en: Håvard Kvålen
lv: Haavard Kvaalen

en: With Additional Help:
lv: Ar papildus palīdzību:

en: Chun-Chung Chen (xfont patch)
lv: Chun-Chung (xfont ielāps)

en: Tim Ferguson (joystick plugin)
lv: Tim Ferguson (joistika plugins)

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
lv: Eric L. Hernes (FreeBSD ielāpi)

en: Michael Hipp and others (MPG123 engine)
lv: Michael Hipp un citi (MPG123 dzinējs)

note: for languages that can't display 'a diaeresis' (ä) replace it with "ae"
en: Olle Hällnäs (compiling fixes)
lv: Olle Haellnaes (labojumu apkopošana)

en: J. Nick Koston (MikMod plugin)
lv: J. Nick Koston (MikMod plugins)

en: Johan Levin (echo + stereo plugin)
lv: Johan Levin (atbalss + stereo plugini)

en: Willem Monsuwe
lv: Willen Monsuwe

en: John Riddoch (Solaris plugin)
lv: John Riddoch (Solaris plugins)

en: Carl van Schaik (pro logic plugin)
lv: Carl van Schaik (pro logic plugins)

note: for languages that can't display 'o diaeresis' (ö) replace it with "oe"
en: Jörg Schuler
lv: Joerg Schuler

en: Charles Sielski (irman plugin)
lv: Charles Sielski (irman plugins)

en: Ryan Weaver (RPMs among other things)
lv: Ryan Weaver (RedHat RPMi citu lietu starpā)

en: Homepage and Graphics:
lv: Mājaslapa un grafika:

en: Support and Docs:
lv: Atbalsts un dokumentācija:

note: for languages that can't display 'a diaeresis' (ä) replace it with "ae"
en: Olle Hällnäs
lv: Olle Haellnaes

en: Afrikaans:
lv: Äfrikandu:

note: for languages that can't display 'e acute' (é) replace it with "e"
en: Schalk W. Cronjé
lv: Schalk W. Cronje

en: Azerbaijani:
lv: Azerbaidžāņu:

en: Brazilian Portuguese:
lv: Brazīļu portugāļu:

en: Bulgarian:
lv: Bulgāru:

en: Catalan:
lv: Kataļāņu:

en: Chinese:
lv: Ķīniešu:

en: Croatian:
lv: Horvātu:

en: Czech:
lv: Čehu:

en: Danish:
lv: Dāņu:

en: Dutch:
lv: Holandiešu:

en: German:
lv: Vācu:

en: Greek:
lv: Grieķu:

en: French:
lv: FraņÄu:

en: Galician:
lv: Galīciešu:

en: Hungarian:
lv: Ungāru:

en: Indonesian:
lv: Indonēziešu:

en: Irish:
lv: ÄŖru:

en: Italian:
lv: Itāļu:

en: Japanese:
lv: Japāņu:

en: Korean:
lv: Korejiešu:

en: Lithuanian:
lv: Lietuviešu:

en: Latvian:
lv: Latviešu:

en: Norwegian:
lv: Norvēģu:

en: Polish:
lv: Poļu:

en: Portuguese:
lv: Portugāļu:

en: Romanian:
lv: Rumāņu:

en: Russian:
lv: Krievu:

en: Serbian:
lv: Serbu:

en: Slovak:
lv: Slovāku:

en: Spanish:
lv: Spāņu:

en: Swedish:
lv: Somu:

en: Turkish:
lv: Turku:

en: Ukrainian:
lv: Ukraiņu:

en: Walloon:
lv: Valoņu:

en: About XMMS
lv: Par XMMS

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
lv: XMMS %s - multimēdiju atskaņotājs dažādām platformām

en: Copyright (C) 1997-2002 4front Technologies
lv: Autortiesības (C) 1997-2002 4front Technologies

en: Credits
lv: Pateicības

en: Translators
lv: Tulkotāji

note: * This is ugly. * Change the Cancel buttons caption to Close.
en: Close
lv: Aizvērt

en: /Load
lv: /Ielādēt

en: /Load/Preset
lv: /Ielādēt/Uzstādījumu

en: /Load/From file
lv: /Ielādēt/No faila

en: /Save
lv: /Saglabāt

en: /Save/-
lv: /Saglabāt/-

en: /Delete
lv: /Dzēst

en: /Configure Equalizer
lv: /Ekvalaizera konfigurēšana

en: XMMS Equalizer
lv: XMMS ekvalaizers

en: Presets
lv: Uzstādījumi

en: Load preset
lv: Ielādēt uzstādījumu

en: Load equalizer preset
lv: Ielādēt ekvalaizera uzstādījumu

en: Save preset
lv: Saglabāt uzstādījumu

en: Save equalizer preset
lv: Saglabāt ekvalaizera uzstādījumu

en: Delete preset
lv: Dzēst uzstādījumu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Configure Equalizer
lv: Ekvalaizera konfigurēšana

en: /Repeat
lv: /Atkārtot

en: /About XMMS
lv: /Par XMMS

en: /Play File
lv: /Atskaņot failu

en: /Play Directory
lv: /Atskaņot katalogu

en: /Play Location
lv: /Atskaņot vietu

en: /View File Info
lv: /Skatīt faila info

en: /Main Window
lv: /Galvenais logs

en: /Playlist Editor
lv: /Saraksta redaktors

en: /Graphical EQ
lv: /Grafiskais EQ

en: /Options
lv: /Opcijas

en: /Playback
lv: /Atskaņošana

en: /Playback/Previous
lv: /Atskaņošana/Iepriekšējais

en: /Playback/Play
lv: /Atskaņošana/Atskaņot

en: /Playback/Pause
lv: /Atskaņošana/Pauze

en: /Playback/Stop
lv: /Atskaņošana/Stop

en: /Playback/Next
lv: /Atskaņošana/Nākamais

en: /Playback/-
lv: /Atskaņošana/-

note: {N_("/Playback/Stop with Fadeout"),"<Shift>V",mainwin_general_menu_callback,MAINWIN_GENERAL_STOPFADE,"<Item>"},
en: /Playback/Back 5 Seconds
lv: /Atskaņošana/Atpakaļ 5 sek

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
lv: /Atskaņošana/Uz priekšu 5 sek

en: /Playback/Start of List
lv: /Atskaņošana/Saraksta sākums

en: /Playback/10 Tracks Back
lv: /Atskaņošana/10 trekus atpakaļ

en: /Playback/10 Tracks Fwd
lv: /Atskaņošana/10 trekus uz priekšu

en: /Playback/Jump to Time
lv: /Atskaņošana/Pāriet uz laiku

en: /Playback/Jump to File
lv: /Atskaņošana/Pāriet uz failu

en: /Visualization
lv: /Vizualizācija

en: /Exit
lv: /Iziet

en: Jump to time
lv: Pāriet uz laiku

en: Jump to:
lv: Pāriet uz:

en: minutes:seconds
lv: minūtes:sekundes

en: Track length:
lv: Treka garums:

en: Jump
lv: Pāriet

en: Jump to file
lv: Pāriet uz failu

en: Files
lv: Faili

en: Select directory to add:
lv: Izvēlieties pievienojamo katalogu:

en: Enter location to play:
lv: Ievadiet atskaņojamo vietu:

en: VOLUME: %d%%
lv: SKAÄ»UMS: %d%%

en: VISUALIZATION MENU
lv: VIZUALIZÄCIJAS IZVĒLNE

en: Couldn't open audio
lv: Neizdodas atvērt audio

en: /Sort List
lv: /Kārtot sarakstu

en: /Sort List/By Title
lv: /Kārtot sarakstu/Pēc nosaukuma

en: /Sort List/By Filename
lv: /Kārtot sarakstu/Pēc faila nosaukuma

en: /Sort List/By Path + Filename
lv: /Kārtot sarakstu/Pēc ceļa + faila nosaukuma

en: /Sort List/By Date
lv: /Kārtot sarakstu/Pēc datuma

en: /Sort Selection
lv: /Kārtot izvēli

en: /Sort Selection/By Title
lv: /Kārtot izvēli/Pēc nosaukuma

en: /Sort Selection/By Filename
lv: /Kārtot izvēli/Pēc faila nosaukuma

en: /Sort Selection/By Path + Filename
lv: /Kārtot izvēli/Pēc ceļa + faila nosaukuma

en: /Sort Selection/By Date
lv: /Kārtot izvēli/Pēc datuma

en: /Remove Dead Files
lv: /Noņemt beigtos failus

en: /Physically Delete Files
lv: /Fiziski izdzēst failus

en: /Add
lv: /Pievienot

en: /Add/Directory
lv: /Pievienot/Katalogs

en: /Add/Url
lv: /Pievienot/Url

en: /Remove
lv: Noņemt

en: /Remove/All
lv: /Noņemt/Visu

en: /Selection
lv: /Izvēle

en: /Selection/Select All
lv: /Izvēle/Izvēlēties visu

en: /Selection/Select None
lv: /Izvēle/Neko neizvēlēties

en: /Selection/Invert Selection
lv: /Izvēle/Apgāzt izvēli

en: /Sort
lv: /Kārtot

en: Failed to delete "%s": %s.
lv: Neizdevās izdzēst "%s": %s.

en: %d of %d files successfully deleted.
lv: %d no %d failiem veiksmīgi izdzēsti.

en: XMMS: Files deleted
lv: XMMS: Faili izdzēsti

en: XMMS: Delete files?
lv: XMMS: Dzēst failus?

en: Really delete %d files?
lv: Tiešām dzēst %d failus?

en: Really delete: "%s"?
lv: Tiešām dzēst: "%s"?

en: Pause between songs for
lv: Pauze starp dziesmām

en: Use '\' as a directory delimiter
lv: Katalogu atdalīšanai izmantot '\'

en: Use fontsets (Enable for multi-byte charset support)
lv: Izmantot fontu kopas (lai uzturētu multi-baitu zīmju kopas)

en: Main Window
lv: Galvenais logs

en: Use X font
lv: Izmantot X fontu

en: Fonts
lv: Fonti

en:  (enabled)
lv:  (ieslēgts)

en:  (disabled)
lv:  (izslēgts)

en: Skins
lv: Ädas

en: Load file(s)
lv: Ielādēt failu(s)

en: Add selected files
lv: Pievienot izvēlētos failus

en: Add all files in directory
lv: Pievienot visu kataloga failus
