xmms 1.2.4 - en to cs translation catalogue (642 entries)

en: Echo Plugin %s
cs: Echo plugin %s

en: Echo Plugin
    By Johan Levin 1999.
    
    Surround echo by Carl van Schaik 1999
cs: Echo Plugin
    
    od Johana Levina 1999.
    Surround echo od Carla van Schaika 1999

en: About Echo Plugin
cs: O Echo Pluginu

en: Ok
cs: OK

en: Configure Echo
cs: Konfigurovat ozvěnu

en: Delay: (ms)
cs: Zpoždění: (ms)

en: Feedback: (%)
cs: Zpětná vazba: (%)

en: Volume: (%)
cs: Hlasitost: (%)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Apply
cs: Použít

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
cs: Extra Stereo Plugin
    
    od Johana Levina 1999.

en: About Extra Stereo Plugin
cs: O Extra Stereo Pluginu

en: Configure Extra Stereo
cs: Konfigurovat Extra Stereo

en: Effect intensity:
cs: Intenzita efektů:

en: About Voice Removal Plugin
cs: O Voice Removal Pluginu

en: XMMS Voice Removal Plugin
    
    A simple voice removal plugin by Anders Carlsson <andersca@gnu.org>
cs: XMMS Voice Removal Plugin
    
    jednoduchý plugin pro odstranění hlasu od Anderse Carlssona <andersca@gnu.org>

en: Voice removal plugin %s
cs: Odstranění hlasu - plugin %s

en: About
cs: O pluginu

en: XMMS IRman Plugin:
cs: XMMS IRman plugin:

en: Created by Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Control XMMS with your TV / VCR / Stereo remote 
    IRman page - http://www.evation.com/irman/
cs: Vytvořil Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Ovládání XMMS pomocí dálkového ovládání 
    IRman www stránka - http://www.evation.com/irman/

en: Play
cs: Hrát

en: Stop
cs: Zastavit

en: Pause
cs: Pauza

en: Prev
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Vol +
cs: Hlasitost +

en: Seek -5s
cs: Posun o -5s

en: Seek +5s
cs: Posun o +5s

en: Vol -
cs: Hlasitost -

en: Shuffle
cs: Náhodné pořadí skladeb

en: Repeat
cs: Stále opakovat skladby

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: `%s' Button Setup
cs: '%s' setup tlačítko

en: Enter code or use remote
cs: Zadejte kód nebo použijte dálkové ovládání

en: XMMS IRman Configuration
cs: Konfigurace XMMS Irman

en: Device:
cs: Zařízení:

en: Device:
cs: Zařízení:

en: IR code length:
cs: Délka IR kódu:

en: Controls:
cs: Ovládací prvky:

en: Playlists:
cs: Seznamy skladeb:

en: General
cs: Obecné

en: unable to open port `%s' (%s)
cs: nemůžu otevřít port '%s' (%s)

en: About Joystick Driver
cs: O ovladači pro joystick

en: Joystick Control Plugin
    
    Created by Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>.
    http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
    5+ button support by Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
    Control XMMS with one or two joysticks.
cs: Joystick Control Plugin
    
     Vytvořil Tim Ferguson <timf@dgs.monash.edu.au>.
     http://www.dgs.monash.edu.au/~timf/
    
     Podpora pro více než 5 tlačítek Justin Wake <justin@globalsoft.com.au>
    
     Ovládání XMMS jedním, případně dvěma joysticky.

en: Play/Pause
cs: Hrát/Pauza

en: Next Track
cs: Další stopa

en: Prev Track
cs: Předchozí stopa

en: Fwd 5 tracks
cs: Posun o 5 stop dopředu

en: Back 5 tracks
cs: Posun o 5 stop dozadu

en: Volume Up
cs: Zvýšení hlasitosti

en: Volume Down
cs: Snížení hlasitosti

en: Forward 5s
cs: Posun o 5 sekund dopředu

en: Rewind 5s
cs: Posun o 5 sekund dozadu

en: Alternate
cs: Alternativní

en: Nothing
cs: Nic

en: XMMS Joystick Configuration
cs: XMMS konfigurace joysticku

note: --------------------------------------------------
en: Devices:
cs: Zařízení:

note: ------------------------------
en: Sensitivity (10-32767):
cs: Citlivost (10-32767):

note: --------------------------------------------------
en: Directionals:
cs: Směry:

note: --------------------------------------------------
en: Directionals (alternate):
cs: Směry: (alternativní)

note: --------------------------------------------------
en: Buttons:
cs: Tlačítka:

en: Button %d:
cs: Tlačítko %d:

en: Joystick Control %s
cs: Ovládání joystickem %s

en: Joystick Control
cs: Ovládání joystickem

en: 
    Joystick Control: error reading
cs: 
    Ovládání joystickem: chyba při čtení

en: Song Change %s
cs: Změna skladby %s

en: Song Change Configuration
cs: Konfigurace změny skladby

en: Song change
cs: Změna skladby

en: Playlist end
cs: Konec seznamu

en: Shell-command to run when xmms changes song.  It can optionally include the string %%s which will be replaced by the new song title.
cs: Příkaz shellu, který se spustí, když xmms mění skladbu. Může obsahovat řetězec %%s, který bude přepsán novým názvem skladby.

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Shell-command to run when xmms reaches the end of the playlist.
cs: Příkaz shellu, který se spustí, když xmms dojde na konec seznamu skladeb.

en: CD Audio Track %02u
cs: CD audio stopa %02u

en: Warning
cs: Varování

en: The SHA-1 hash function failed to properly
    generate a test key.  As such, Xmms will
    not be able to contact a CD Index server.
cs: SHA-1 hash funkce selhala při generování vhodného
    testovacího klíče. Proto Xmms nebude
    schopen kontaktovat CD Index server.

en: (unknown)
cs: (neznámý)

en: CD Audio Player Configuration
cs: Konfigurace CD Audio přehrávače

en: Directory:
cs: Adresář:

note: * Volume config
en: Volume setting:
cs: Nastavení hlasitosti:

en: CDROM drive
cs: CDROM disk

en: Device
cs: Zařízení

en: Use CDDB
cs: Použít CDDB

en: Get server list
cs: Získat seznam serverů

en: Show network window
cs: Zobrazit okno s komunikací

en: Use CD Index
cs: Použít CD Index

note: * Track names
en: Track names:
cs: Názvy skladeb:

en: Override generic titles
cs: Přepsat obecné nadpisy

en: Name format:
cs: Formát názvu:

en: CD Info
cs: Informace o CD

en: Huffman decode error.
cs: Chyba Huffmanova dekódování.

en: Error opening audio for idcin.
cs: Chyba při otevírání audia pro idcin.

en: IDCin Play
cs: Hrát IDCin

en: About mikmod plugin
cs: O mikmod pluginu

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
cs: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Pro xmms upravil J. Nick Koston

en: MikMod Player %s
cs: MikMod přehrávač %s

en: Couldn't load mod
cs: Nemůžu nahrát mod

en: MikMod Configuration
cs: Konfigurace Mikmodu

en: Resolution:
cs: Rozlišení:

en: 16 bit
cs: 16 bitů

en: 8 bit
cs: 8 bitů

en: Channels:
cs: Kanály:

en: Down sample:
cs: Kvalita:

en: Look for hidden patterns in modules
cs: Hledat v modulech skryté vzorky

en: Use surround mixing
cs: Použít surround mix

en: Force volume fade at the end of the module
cs: Snížení hlasitosti na konci modulu

en: Use interpolation
cs: Použít interpolaci

en: Default panning separation
cs: Výchozí oddělení kanálů

en: Quality
cs: Kvalita

en: Options
cs: Nastavení

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
cs: Vyberte adresář, do kterého chcete ukládat MPEG streamy:

en: MPG123 Configuration
cs: Konfigurace MPG123

en: Stereo (if available)
cs: Stereo (pokud je k dispozici)

en: Decoder:
cs: Dekodér:

en: Enable Automatic detection
cs: Povolit automatickou detekci

en: use 3DNow! optimized decoder
cs: používat optimalizovaný dekodér pro 3DNow!

en: use FPU decoder
cs: používat FPU dekodér

en: Detect files by content (instead of file extention)
cs: Detekovat soubory podle obsahu (místo podle koncovky)

en: Decoder
cs: Dekodér

en: Buffering:
cs: Vyrovnávání:

en: Buffer size (kb):
cs: Velikost vyrovnávací paměti (kb):

en: Pre-buffer (percent):
cs: Prebuffering (%):

en: Use proxy
cs: Použít proxy

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Use authentication
cs: Použít autentifikaci

en: Username:
cs: Jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

note: * Save to disk config.
en: Save stream to disk:
cs: Uložit stream na disk:

en: Save stream to disk
cs: Uložit stream na disk

en: Path:
cs: Cesta:

en: Browse
cs: Vybrat

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
cs: Zapnout SHOUT/Icecast streamování názvů

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
cs: Zapnout Icecast Metadata UDP kanál

en: Streaming
cs: Streamování

en: ID3 Tags:
cs: ID3 Tagy:

en: Disable ID3V2 tags
cs: Zakázat ID3 tagy

en: ID3 format:
cs: ID3 formát:

note: * Title page
en: Title
cs: Název

en: File Info
cs: Informace o souboru

en: Couldn't write tag!
cs: Nemůžu zapsat tag!

en: Couldn't remove tag!
cs: Nemůžu odstranit tag!

en: No tag to remove!
cs: Tag pro odstranění neexistuje!

en: Joint stereo
cs: Smíšené stereo

en: Dual channel
cs: Dvojitý kanál

en: Single channel
cs: Jeden kanál

en: Bitrate: %d kb/s
cs: Tok dat: %d kb/s

en: Samplerate: %ld Hz
cs: Vzorkování: %ld Hz

en: None
cs: Nic

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: Filename:
cs: Soubor:

en: Title:
cs: Název:

en: Artist:
cs: Autor:

en: Comment:
cs: Poznámka:

en: Year:
cs: Rok:

en: Track number:
cs: Číslo skladby:

en: Genre:
cs: Žánr:

en: Save
cs: Uložit

en: Remove ID3
cs: Odstranit ID3

en: MPEG Info:
cs: Informace o MPEG:

en: File Info - %s
cs: Informace o souboru - %s

en: Bitrate: Variable,
    avg. bitrate: %d kb/s
cs: Tok dat: Proměnlivý,
    průměrný tok dat: %d kb/s

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
cs: %s
    Chybová ochrana: %s
    Copyright: %s
    Originál: %s
    Zesílení: %s

en: %d frames
    Filesize: %lu B
cs: %d rámců
    Velikost souboru: %lu B

en: Error
cs: Chyba

en: LOOKING UP %s
cs: VYHLEDÁVÁNÍ %s

en: Couldn't look up host %s
cs: Nemůžu najít hostitele %s

en: CONNECTING TO %s:%d
cs: PŘIPOJUJI SE K %s:%d

en: Couldn't connect to host %s
cs: Nemůžu se připojit k hostiteli %s

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
cs: PŘIPOJEN: ČEKÁM NA ODPOVĚĎ

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
cs: Nemůžu se připojit k %s
    Server hlásí: %s

en:  (Cover)
cs:  (Obal)

en: Classic Rock
cs: Klasický Rock

en: Disco
cs: Disko

en: Other
cs: Ostatní

en: Alternative
cs: Alternativní

en: Soundtrack
cs: Filmová hudba

en: Vocal
cs: Vokál

en: Fusion
cs: Fůze

en: Classical
cs: Klasika

en: Instrumental
cs: Instrumetálka

en: Game
cs: Hra

en: Sound Clip
cs: Zvukový klip

en: Noise
cs: Šum

en: Meditative
cs: Meditativní

en: Instrumental Pop
cs: Instrumentální pop

en: Instrumental Rock
cs: Instrumentální rock

en: Ethnic
cs: Etnická

en: Gothic
cs: Gotická

en: Electronic
cs: Elektronická

en: Southern Rock
cs: Jižanský Rock

en: Comedy
cs: Komedie

en: Cult
cs: Kult

en: Christian Rap
cs: Křesťanský rap

en: Native American
cs: Rodná Americká

en: Cabaret
cs: Kabaret

en: New Wave
cs: Nová vlna

en: Psychedelic
cs: Psychedelická

en: Acid Jazz
cs: Acid-Jazz

en: Musical
cs: Muzikál

en: National Folk
cs: Národní folk

en: Latin
cs: Latinská

en: Celtic
cs: Keltská

en: Avantgarde
cs: Avantgarda

en: Gothic Rock
cs: Gotický rock

en: Progressive Rock
cs: Progresivní rock

en: Psychedelic Rock
cs: Psychedelický rock

en: Symphonic Rock
cs: Symfonický rock

en: Slow Rock
cs: Ploužák

en: Easy Listening
cs: Lehké poslouchání

en: Acoustic
cs: Akustika

en: Humour
cs: Humor

en: Speech
cs: Mluvené slovo

en: Chanson
cs: Šansón

en: Chamber Music
cs: Komorní hudba

en: Sonata
cs: Sonáta

en: Symphony
cs: Symfonie

en: Satire
cs: Satira

en: Club
cs: Klub

en: Folklore
cs: Folklór

en: Ballad
cs: Balada

en: Power Ballad
cs: Rocková balada

en: Rhythmic Soul
cs: Rytmický soul

en: Freestyle
cs: Volný styl

en: Punk Rock
cs: Punk rock

en: Drum Solo
cs: Bubnové sólo

en: A Cappella
cs: A Capella

en: Dance Hall
cs: Taneční hala

en: Christian Gangsta Rap
cs: Křesťanský Gangsta Rap

en: Christian Rock
cs: Křesťanský rock

en: About MPEG Layer 1/2/3 plugin
cs: O pluginu MPEG Layer 1/2/3

en: mpg123 decoding engine by Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin by The XMMS team
cs: Dekódování pro mpg123 napsal Michael Hipp <mh@mpg123.de>
    Plugin je od týmu XMMS

en: About Tone Generator
cs: O tónovém generátoru

en: Sinus tone generator by Hĺvard Kvĺlen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000Hz tone and a 2005Hz tone
cs: Sinusový tónový generátor od Haavarda Kvaalena <havardk@xmms.org>
    Modifikoval Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Pro použití přidejte URL: tone://frekvence1;frekvence2;frekvence2;...
    např. tone://2000;2005 pro přehrání 2000Hz a 2005Hz tónu

en: Tone Generator:
cs: Generátor tónu:

en: Tone Generator %s
cs: Generátor tónu %s

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
cs: Vyberte adresář, do kterého chcete ukládat Ogg Vorbis streamy:

en: Ogg Vorbis Configuration
cs: Konfigurace Ogg Vorbis

note: Title config..
en: Ogg Vorbis Tags:
cs: Ogg Vorbis tagy:

en: Title format:
cs: Formát názvu:

en: An error occured:
    %s
cs: Vyskytla se chyba:
    %s

en: Error!
cs: Chyba!

en: Failed to modify tag
cs: Modifikace tagu selhala

en: Date:
cs: Datum:

en: Description:
cs: Popis:

en: Location:
cs: Umístění:

en: Version:
cs: Verze:

en: ISRC number:
cs: Číslo ISRC:

en: Organization:
cs: Organizace:

en: Remove Tag
cs: Odstranit Tag

en: Nominal bitrate: %d kbps
cs: Jmenovitý tok dat: %d kbps

en: Samplerate: %d Hz
cs: Vzorkování: %d Hz

en: Channels: %d
cs: Kanály: %d

en: Length: %d:%.2d
cs: Délka: %d:%.2d

en: File size: %d B
cs: Velikost souboru: %d B

en: Ogg Vorbis Player %s
cs: Přehrávač Ogg Vorbisu %s

en: About Ogg Vorbis Plugin
cs: O pluginu Ogg Vorbis

en: Ogg Vorbis Plugin by Xiphophorus
    
    Original code by
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Contributions from
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Hĺvard Kvĺlen <havardk@xmms.org>
    
    Visit Xiphophorus at http://www.xiph.org/
cs: Ogg Vorbis Plugin by Xiphophorus
    
    Originální kód napsal
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    a spolupracoval
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Hĺvard Kvĺlen <havardk@xmms.org>
    
    Navštivte stránky Xiphophorus na http://www.xiph.org/

en: OSS Driver %s
cs: OSS ovladač %s

en: About OSS Driver
cs: O OSS ovladači

en: XMMS OSS Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
cs: XMMS OSS ovladač
    
    Tento program je open source software; můžete ho distribuovat a/nebo 
    modifikovat v souladu s pravidly GNU General Public License, kterou
    publikovala Free Software Foundation; verzi 2 licence, nebo
    následující verzi (záleží na Vás).
    
    Tento program je distribuován v naději, že bude použitelný,
    ale bez JAKÉKOLIV ZÁRUKY; i bez záruky PRODEJNOSTI
    nebo způsobilosti pro konkrétní použití. Pokud chcete víc
    informací, přečtěte si GNU General Public License
    
    Kopii GNU General Public License můžete obdržet 
    spolu s tímto programem; pokud zde není, napište Free Software Foundation,
     Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.

en: Default (%s)
cs: Standardní (%s)

en: Default
cs: Standardní

en: OSS Driver configuration
cs: Konfigurace ovladače OSS

en: Audio device:
cs: Audio zařízení:

en: Use alternate device:
cs: Použít alternativní zařízení:

en: Mixer device:
cs: Mixovací zařízení:

en: Devices
cs: Zařízení

en: Buffer size (ms):
cs: Velikost bufferu (ms):

en: Mixer Settings:
cs: Nastavení mixéru:

en: Volume controls Master not PCM
cs: Hlasitost ovládá Master kanál místo PCM

en: Mixer
cs: Mixér

en: You cannot use the Disk Writer plugin
    when you're running in realtime mode.
cs: Nemůžete použít Disk Writer plugin,
    pokud je systém v realtime módu.

en: Select the directory where you want to store the output files:
cs: Vyberte adresář, ve kterém chcete mít uložené výstupní soubory:

en: Disk Writer Configuration
cs: Konfigurace DiskWriteru

en: About ESounD Plugin
cs: O ESounD pluginu

en: XMMS ESounD Plugin
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
cs: XMMS ESounD Plugin
    
     Tento program je volně použitelný software; můžete ho distribuovat a/nebo 
    modifikovat v souladu s pravidly GNU General Public License, kterou
    publikovala Free Software Foundation; verzi 2 licence, nebo
    následující verze (záleží na Vás).
    
    Tento program je distribuovaný v naději, že bude použitelný
    ale bez JAKÉKOLIV ZÁRUKY; i bez záruky PRODEJNOSTI
    nebo způsobilosti pro konkrétní použití. Pokud chcete víc
    informací, přečtěte si GNU General Public License
    
    Kopii GNU General Public License můžete obdržet 
    společně s tímto programem; pokud zde není, napište na Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.

en: ESD Plugin configuration
cs: Konfigurace ESD Pluginu

en: Use remote host
cs: Použít vzdálený počítač

en: Volume controls OSS mixer
cs: Hlasitost ovládá směšovač pro OSS

en: eSound Output Plugin %s
cs: eSound výstupní plugin %s

en: Solaris audio plugin %s
cs: Zvukový plugin Solaris  %s

en: About Solaris Audio Driver
cs: O zvukovém ovladači Solaris

en: XMMS Solaris Audio Driver
    
    Written by John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    with help from many contributors.
cs: Zvukový ovladač Solaris pro XMMS
    
    Napsal ho John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    s pomocí dalších lidí.

en: Default - %s
cs: Standardní - %s

en: Soundcard #%d - %s
cs: Zvuková karta #%d - %s

en: Configure Solaris driver
cs: Nastavit Solaris ovladač

en: Always use AUDIODEV environment variable
cs: Vždy použít proměnnou prostředí AUDIODEV

en: Output ports:
cs: Výstupní porty:

en: Line out
cs: Výstupní linka

en: Headphones
cs: Sluchátka

en: Internal speaker
cs: Interní reproduktor

en: Blur Scope %s
cs: Blur scope %s

en: Color Entry
cs: Barevný vstup

en: Options:
cs: Nastavení:

en: OpenGL Spectrum configuration
cs: Konfigurace OpenGL spektra

en: 3DFX Fullscreen mode
cs: 3DFX na celou obrazovku

en: OpenGL Spectrum analyzer
cs: OpenGL analyzátor spektra

en: OpenGL Spectrum analyzer %s
cs: OpenGL analyzér spektra %s

en: Simple spectrum analyzer %s
cs: Jednoduchý analyzátor spektra %s

en: Spectrum analyzer
cs: Analyzátor spektra

en: Copyright (C) Anders Carlsson 1999), Hiroshi Takekawa 2001
cs: Copyright (C) Anders Carlsson 1999, Hiroshi Takekawa 2001

en: A simple xmms gnome panel applet by Anders Carlsson.
    Some code is from wmxmms by Mikael Alm.
    Tooltip support by Hiroshi Takekawa.
cs: Jednoduchý xmms gnome panel applet od Anderse Carlssona.
    Část kódu je z wmxmms od Mikaela Alma.
    Podporu tooltipu přidal Hiroshi Takekawa.

en: About...
cs: O pluginu...

en: Performer/Artist
cs: Interpret/Umělec

en: Genre
cs: Žánr

en: File name
cs: Soubor

en: File path
cs: Cesta k souboru

en: File extension
cs: Přípona souboru

en: Track name
cs: Název skladby

en: Track number
cs: Číslo skladby

en: Date
cs: Datum

en: Year
cs: Rok

en: Comment
cs: Poznámka

en: %s: option `%s' is ambiguous
cs: %s: volba '%s' je nejednoznačná

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
cs: %s: volba '--%s' není povolena jako argument

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
cs: %s: volba '%c%s' není povolena jako argument

en: %s: option `%s' requires an argument
cs: %s: volba '%s' vyžaduje argument

note: --option
en: %s: unrecognized option `--%s'
cs: %s: neznámá volba '--%s'

note: +option or -option
en: %s: unrecognized option `%c%s'
cs: %s: neznámá volba '%c%s'

note: 1003.2 specifies the format of this message.
en: %s: illegal option -- %c
cs: %s: špatná volba -- %c

en: %s: invalid option -- %c
cs: %s: chybná volba -- %c

note: 1003.2 specifies the format of this message.
en: %s: option requires an argument -- %c
cs: %s: volba vyžaduje argument -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
cs: %s: volba '-W %s' je nejednoznačná

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
cs: %s: volba '-W %s' nemá povolené parametry

en: ERROR: Couldn't find %s
cs: CHYBA: Nemůžu najít %s

en: Usage: %s [options]
    
    Options:
    --------
    
    -h, --help		Display this text and exit.
    -g, --geometry		Set the geometry (for example +20+20)
    -s, --session		Set the xmms session to use (Default: 0)
    -c, --command		Command to launch xmms (Default: xmms)
    -i, --icon		Set the icon to use when xmms is not running
    -n, --single		Only a single click is needed to start xmms
    -t, --title		Display song title when mouse is in window
    -v, --version		Display version information and exit
cs: Použití: %s [volby]
    
    Volby:
    --------
    
    -h, --help		Zobrazí tento text a ukončí program.
    -g, --geometry		Nastaví geometrii (například +20+20)
    -s, --session		Vybere xmms sezení (Předvolené: 0)
    -c, --command		Příkaz pro spuštění xmms (Předvolené: xmms)
    -i, --icon		Nastaví ikonu, když xmms neběží
    -n, --single		Na spuštění xmms je možný jednoduchý klik
    -t, --title		Zobrazí text skladby, pokud je myš v okně
    -v, --version		Zobrazí informace o verzi a ukončí se

en: Main Programming:
cs: Hlavní programátor:

en: Additional Programming:
cs: Další programátoři:

note: for languages that can't display 'a ring' (ĺ) replace it with "aa"
en: Hĺvard Kvĺlen
cs: Haavard Kvaalen

en: With Additional Help:
cs: Další pomoc poskytli:

en: Anders Carlsson (effect plugins)
cs: Anders Carlsson (efektové pluginy)

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
cs: Eric L. Hernes (FreeBSD patche)

en: Michael Hipp and others (MPG123 engine)
cs: Michael Hipp a další (MPG123 engine)

note: for languages that can't display 'a diaeresis' (ä) replace it with "ae"
en: Olle Hällnäs (compiling fixes)
cs: Olle Hällnäs (opravy kompilace)

en: Ryan Weaver (RPMs among other things)
cs: Ryan Weaver (RPM a jiné)

en: Homepage and Graphics:
cs: Domovská stránka a grafika:

en: Support and Docs:
cs: Podpora a dokumentace:

en: Afrikaans:
cs: Afrikánština:

en: Azerbaijani:
cs: Azerbajdžština:

en: Basque:
cs: Baskitština:

en: Brazilian Portuguese:
cs: Brazilská portugalština::

en: Bulgarian:
cs: Bulharština:

en: Catalan:
cs: Katalánština:

en: Chinese:
cs: Čínština:

en: Croatian:
cs: Chorvatština:

en: Czech:
cs: Čeština:

en: Radek Vybiral
cs: Radek Vybíral

en: Danish:
cs: Dánština:

en: Dutch:
cs: Holandština:

en: German:
cs: Němčina:

en: Greek:
cs: Řečtina:

en: French:
cs: Francouzština:

en: Galician:
cs: Galicijština:

en: Hungarian:
cs: Maďarština:

en: Indonesian:
cs: Indonéština:

en: Irish:
cs: Irština:

en: Italian:
cs: Italština:

en: Japanese:
cs: Japonština:

en: Korean:
cs: Korejština:

en: Lithuanian:
cs: Litevština:

en: Latvian:
cs: Lotyšština:

en: Norwegian:
cs: Norština:

en: Polish:
cs: Polština:

en: Portuguese:
cs: Portugalština:

en: Romanian:
cs: Rumunština:

note: I18N: The "s" should be replaced with 's cedilla' (ş) if it can be displayed
en: Misu Moldovan
cs: Mişu Moldovan

en: Russian:
cs: Ruština:

en: Serbian:
cs: Srbština:

en: Slovak:
cs: Slovenština:

en: Pavol Cvengros
cs: Pavol Cvengroš

en: Tomas Hornocek
cs: Tomáš Hornoček

en: Spanish:
cs: Španělština:

en: Swedish:
cs: Švédština:

en: Thai:
cs: Thajština:

en: Turkish:
cs: Turečtina:

en: Ukrainian:
cs: Ukrajinština:

en: Vietnamese:
cs: Vietnamština:

en: Walloon:
cs: Valónština:

en: About XMMS
cs: O XMMS

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
cs: XMMS %s - multimediální přehrávač

en: Credits
cs: Autoři

en: Translators
cs: Překladatelé

note: * This is ugly. * Change the Cancel buttons caption to Close.
en: Close
cs: Zavřít

en: /Load
cs: /Nahrát

en: /Load/Preset
cs: /Nahrát/Uloženou předvolbu

en: /Load/Auto-load preset
cs: /Nahrát/Souborovou předvolbu

en: /Load/Default
cs: /Nahrát/Standardní předvolbu

en: /Load/-
cs: /Nahrát/-

en: /Load/Zero
cs: /Nahrát/Vynulovat ekvalizér

en: /Load/From file
cs: /Nahrát/Ze souboru

en: /Load/From WinAMP EQF file
cs: /Nahrát/Z WinAMP EQF souboru

en: /Import
cs: /Importovat

en: /Import/WinAMP Presets
cs: /Importovat/Přednastavení pro WinAMP

en: /Save
cs: /Uložit

en: /Save/Preset
cs: /Uložit/Předvolbu

en: /Save/Auto-load preset
cs: /Uložit/Přiřadit k souboru

en: /Save/Default
cs: /Uložit/Jako standardní

en: /Save/-
cs: /Uložit/-

en: /Save/To file
cs: /Uložit/Do souboru

en: /Save/To WinAMP EQF file
cs: /Uložit/Do WinAMP EQF souboru

en: /Delete
cs: /Smazat

en: /Delete/Preset
cs: /Smazat/Uloženou předvolbu

en: /Delete/Auto-load preset
cs: /Smazat/Souborovou předvolbu

en: /Configure Equalizer
cs: /Nastavit Ekvalizér

en: XMMS Equalizer
cs: XMMS Ekvalizér

en: Presets
cs: Předvolby

en: Load preset
cs: Nahrát předvolbu

en: Load auto-preset
cs: Nahrát auto-předvolbu

en: Load equalizer preset
cs: Nahrát předvolbu ekvalizéru

en: Import equalizer presets
cs: Importovat předvolbu ekvalizéru

en: Save preset
cs: Uložit předvolbu

en: Save auto-preset
cs: Uložit auto-předvolbu

en: Save equalizer preset
cs: Uložit předvolbu ekvalizéru

en: Delete preset
cs: Smazat předvolbu

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete auto-preset
cs: Smazat auto-předvolbu

en: Configure Equalizer
cs: Nastavit ekvalizér

en: Directory preset file:
cs: Adresář s předvolbami:

en: File preset extension:
cs: Přípona souboru s předvolbami:

en: If "Auto" is enabled on the equalizer, xmms will try to load equalizer presets like this:
    1: Look for a preset file in the directory of the file we are about to play.
    2: Look for a directory preset file in the same directory.
    3: Look for a preset saved with the "auto-load" feature
    4: Finally, try to load the "default" preset
cs: Pokud je na ekvalizéru povoleno "Auto", xmms se pokusí nastavit ekvalizér následujícími způsoby:
    1: Hledá soubor s nastavením v adresáři se souborem, který se bude přehrávat.
    2: Hledá soubor s nastavením v tom samém adresáři.
    3: Hledá soubor s nastavením uloženého s pomocí volby "auto-load"
    4: Naposledy se pokusí nahrát "výchozí" nastavení

en: /Preferences
cs: /Nastavení

en: /Skin Browser
cs: /Výběr vzhledu

en: /Reload skin
cs: /Znovu nahrát vzhled

en: /Repeat
cs: /Hrát stále dokola

en: /Shuffle
cs: /Náhodné pořadí skladeb

en: /No Playlist Advance
cs: /Nepřecházet na další skladbu

en: /Time Elapsed
cs: /Uplynulý čas

en: /Time Remaining
cs: /Zbývající čas

en: /Always On Top
cs: /Vždy navrchu

en: /Sticky
cs: /Přilepení

en: /WindowShade Mode
cs: /Minimalizovaný režim

en: /Playlist WindowShade Mode
cs: /Mini seznam skladeb

en: /Equalizer WindowShade Mode
cs: /Mini Equalizér

en: /DoubleSize
cs: /Dvojitá velikost

en: /Easy Move
cs: /Snadné přesouvání oken

en: /File Info
cs: /Souborové informace

en: /Jump To File
cs: /Přejít na soubor

en: /Jump To Time
cs: /Přejít na čas

en: /Autoscroll Songname
cs: /Automatické rolování názvu skladby

en: /Visualization Mode
cs: /Typ znázornění

en: /Visualization Mode/Analyzer
cs: /Typ znázornění/Sloupce

en: /Visualization Mode/Scope
cs: /Typ znázornění/Sinusovka

en: /Visualization Mode/Off
cs: /Typ znázornění/Vypnout

en: /Analyzer Mode
cs: /Sloupce

en: /Analyzer Mode/Normal
cs: /Sloupce/Normální

en: /Analyzer Mode/Fire
cs: /Sloupce/Oheň

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
cs: /Sloupce/Barva výšky

en: /Analyzer Mode/-
cs: /Sloupce/-

en: /Analyzer Mode/Lines
cs: /Sloupce/Tenké

en: /Analyzer Mode/Bars
cs: /Sloupce/Tlusté

en: /Analyzer Mode/Peaks
cs: /Sloupce/Vrcholky

en: /Scope Mode
cs: /Sinusovka

en: /Scope Mode/Dot Scope
cs: /Sinusovka/Bodová sinusovka

en: /Scope Mode/Line Scope
cs: /Sinusovka/Čárová sinusovka

en: /Scope Mode/Solid Scope
cs: /Sinusovka/Tuhá sinusovka

en: /WindowShade VU Mode
cs: /Minimalizovaný režim

en: /WindowShade VU Mode/Normal
cs: /Minimalizovaný režim/Normální

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
cs: /Minimalizovaný režim/Jemný

en: /Refresh Rate
cs: /Obnovovací kmitočet

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
cs: /Obnovovací kmitočet/Plný (~50 za s.)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
cs: /Obnovovací kmitočet/Poloviční (~25 za s.)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
cs: /Obnovovací kmitočet/Čtvrtinový (~13 za s.)

en: /Refresh Rate/Eighth (~6 fps)
cs: /Obnovovací kmitočet/Osminový (~6 za s.)

en: /Analyzer Falloff
cs: /Klesání sloupců

en: /Analyzer Falloff/Slowest
cs: /Klesání sloupců/Nejpomalejší

en: /Analyzer Falloff/Slow
cs: /Klesání sloupců/Pomalé

en: /Analyzer Falloff/Medium
cs: /Klesání sloupců/Střední

en: /Analyzer Falloff/Fast
cs: /Klesání sloupců/Rychlé

en: /Analyzer Falloff/Fastest
cs: /Klesání sloupců/Nejrychlejší

en: /Peaks Falloff
cs: /Klesání vrcholků

en: /Peaks Falloff/Slowest
cs: /Klesání vrcholků/Nejpomalejší

en: /Peaks Falloff/Slow
cs: /Klesání vrcholků/Pomalé

en: /Peaks Falloff/Medium
cs: /Klesání vrcholků/Střední

en: /Peaks Falloff/Fast
cs: /Klesání vrcholků/Rychlé

en: /Peaks Falloff/Fastest
cs: /Klesání vrcholků/Nejrychlejší

en: /Visualization plugins
cs: /Vizualizační pluginy

en: /About XMMS
cs: /O XMMS

en: /Play File
cs: /Hrát soubor

en: /Play Directory
cs: /Hrát z adresáře

en: /Play Location
cs: /Hrát z adresy

en: /View File Info
cs: /Zobrazit informace o souboru

en: /Main Window
cs: /Hlavní okno

en: /Playlist Editor
cs: /Editor seznamu skladeb

en: /Graphical EQ
cs: /Grafický EQ

en: /Options
cs: /Volby

en: /Playback
cs: /Přehrávání

en: /Playback/Previous
cs: /Přehrávání/Předcházející

en: /Playback/Play
cs: /Přehrávání/Hrát

en: /Playback/Pause
cs: /Přehrávání/Pauza

en: /Playback/Stop
cs: /Přehrávání/Stop

en: /Playback/Next
cs: /Přehrávání/Další

en: /Playback/-
cs: /Přehrávání/-

note: {N_("/Playback/Stop with Fadeout"),"<Shift>V",mainwin_general_menu_callback,MAINWIN_GENERAL_STOPFADE,"<Item>"},
en: /Playback/Back 5 Seconds
cs: /Přehrávání/5 sekund zpět

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
cs: /Přehrávání/5 sekund vpřed

en: /Playback/Start of List
cs: /Přehrávání/Začátek seznamu

en: /Playback/10 Tracks Back
cs: /Přehrávání/10 stop zpět

en: /Playback/10 Tracks Fwd
cs: /Přehrávání/10 stop vpřed

en: /Playback/Jump to Time
cs: /Přehrávání/Přejít na čas

en: /Playback/Jump to File
cs: /Přehrávání/Přejít na soubor

en: /Visualization
cs: /Grafické znázornění

en: /Exit
cs: /Konec

en: Jump to time
cs: Přejít na čas

en: Jump to:
cs: Přejít na:

en: minutes:seconds
cs: minuty:sekundy

en: Track length:
cs: Délka stopy:

en: Jump
cs: Přejít

en: Jump to file
cs: Přejít na soubor

en: Files
cs: Soubory

en: Search:
cs: Hledat:

en: Select directory to add:
cs: Vyberte si adresář, který chcete přidat

en: Enter location to play:
cs: Adresa, kterou chcete přidat:

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
cs: POSUN NA: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: VOLUME: %d%%
cs: HLASITOST: %d%%

en: BALANCE: %d%% LEFT
cs: VYVÁŽENÍ: %d%% VLEVO

en: BALANCE: CENTER
cs: VYVÁŽENÍ: STŘED

en: BALANCE: %d%% RIGHT
cs: ROVNOVÁHA: %d%% VPRAVO

en: OPTIONS MENU
cs: NASTAVENÍ

en: DISABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
cs: ZAKÁZAT VŽDY NAVRCHU (N/A)

en: ENABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
cs: POVOLIT VŽDY NAVRCHU (N/A)

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
cs: ZAKÁZAT VŽDY NAVRCHU

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
cs: POVOLIT VŽDY NAVRCHU

en: FILE INFO BOX
cs: INFORMACE O SOUBORU

en: DISABLE DOUBLESIZE
cs: VYPNOUT DVOJITOU VELIKOST

en: ENABLE DOUBLESIZE
cs: ZAPNOUT DVOJITOU VELIKOST

en: VISUALIZATION MENU
cs: GRAFICKÉ ZNÁZORNĚNÍ

en: Couldn't open audio
cs: Nemůžu otevřít audio

en: Please check that:
    
    1. You have the correct output plugin selected
    2. No other programs is blocking the soundcard
    3. Your soundcard is configured properly
cs: Prosím zkontrolujte toto:
    
    1. Zda máte vybraný korektní výstupní plugin
    2. Žádný jiný program neblokuje vaši zvukovou kartu
    3. Máte korektně nakonfigurovanou zvukovou kartu

en: Usage: xmms [options] [files] ...
    
    Options:
    --------
cs: Použití: xmms [volby] [soubory] ...
    
    Volby:
    --------

note: -h, --help switch
en: Display this text and exit.
cs: Zobrazí tuto nápovědu a skončí.

note: -n, --session switch
en: Select XMMS session (Default: 0)
cs: Vybere XMMS sezení (výchozí: 0)

note: -r, --rew switch
en: Skip backwards in playlist
cs: Přeskočí zpět v seznamu skladeb

note: -p, --play switch
en: Start playing current playlist
cs: Přehraje aktuální seznam skladeb

note: -u, --pause switch
en: Pause current song
cs: Pozastaví současnou skladbu

note: -s, --stop switch
en: Stop current song
cs: Zastaví současnou skladbu

note: -t, --play-pause switch
en: Pause if playing, play otherwise
cs: Pozastaví při prehrávání, jinak se přehraje

note: -f, --fwd switch
en: Skip forward in playlist
cs: Přeskočí na další skladbu v seznamu

note: -e, --enqueue switch
en: Don't clear the playlist
cs: Nesmaže seznam skladeb

note: -m, --show-main-window switch
en: Show the main window.
cs: Zobrazí hlavní okno.

note: -v, --version switch
en: Print version number and exit.
cs: Zobrazí číslo verze a skončí.

en: 
    Segmentation fault
    
    You've probably found a bug in XMMS, please visit
    http://bugs.xmms.org and fill out a bug report.
cs: 
    Segmentation fault
    
    Pravděpodobně jste našli chybu v XMMS, prosím navštivte
    http://bugs.xmms.org a vyplňte chybové hlášení.

en: Sorry, threads isn't supported on your platform.
    
    If you're on a libc5 based linux system and installed GLIB & GTK+ before you
    installed LinuxThreads you need to recompile GLIB & GTK+
cs: Promiňte, vaše platforma nepodporuje thready.
    
    Pokud máte linux založený na libc5, potřebujete, předtím než
    nainstalujete LinuxThreads, překompilovat GLIB & GTK+

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) doesn't work with XMMS.
    Please use GTK+ %s or newer.
cs: Promiňte, vaše verze GTK+ (%d.%d.%d) nepracuje s XMMS.
    Použijte prosím GTK+ verzi %s nebo novější.

note: xmms.desktop comment
en: X Multimedia System
cs: Multimediální přehrávač

en: /Sort List
cs: /Setřídit seznam

en: /Sort List/By Title
cs: /Setřídit seznam/Podle názvu

en: /Sort List/By Filename
cs: /Setřídit seznam/Podle názvu souboru

en: /Sort List/By Path + Filename
cs: /Setřídit seznam/Podle cesty + názvu souboru

en: /Sort List/By Date
cs: /Setřídit seznam/Podle datumu

en: /Sort Selection
cs: /Setřídit výběr

en: /Sort Selection/By Title
cs: /Setřídit výběr/Podle názvu

en: /Sort Selection/By Filename
cs: /Setřídit výběr/Podle názvu souboru

en: /Sort Selection/By Path + Filename
cs: /Setřídit výběr/Podle cesty + názvu souboru

en: /Sort Selection/By Date
cs: /Setřídit výběr/Podle datumu

en: /Randomize List
cs: /Zamíchat seznam

en: /Reverse List
cs: /Opačný seznam

en: /Remove Dead Files
cs: /Odstranit mrtvé soubory

en: /Physically Delete Files
cs: /Fyzicky odstranit soubory

en: /Add
cs: /Přidat

en: /Add/File
cs: /Přidat/Soubor

en: /Add/Directory
cs: /Přidat/Adresář

en: /Add/Url
cs: /Přidat/URL

en: /Remove
cs: /Odstranit

en: /Remove/Selected
cs: /Odstranit/Vybrané

en: /Remove/Crop
cs: /Odstranit/Seznam

en: /Remove/All
cs: /Odstranit/Všechno

en: /Remove/Misc
cs: /Odstranit/Jiné

en: /Selection
cs: /Výběr

en: /Selection/Select All
cs: /Výběr/Vybrat všechno

en: /Selection/Select None
cs: /Výběr/Zrušit výběr

en: /Selection/Invert Selection
cs: /Výběr/Obrátit výběr

en: /Selection/-
cs: /Výběr/-

en: /Selection/Read Extended Info
cs: /Výběr/Načíst další informace

en: /Sort
cs: /Setřídit

en: /Playlist
cs: /Seznam skladeb

en: /Playlist/Load List
cs: /Seznam skladeb/Nahrát seznam skladeb

en: /Playlist/Save List
cs: /Seznam skladeb/Uložit seznam skladeb

en: /Playlist/New List
cs: /Seznam skladeb/Nový seznam skladeb

en: Enter URL to add:
cs: Zadejte URL, které chcete přidat:

en: Load playlist
cs: Načíst seznam skladeb

en: Save playlist
cs: Uložit seznam skladeb

en: Failed to delete "%s": %s.
cs: Pokus o výmaz "%s": %s selhal.

en: %d of %d files successfully deleted.
cs: %d z %d souborů úspěšně smazáno.

en: XMMS: Files deleted
cs: XMMS: Soubory smazány

en: XMMS: Delete files?
cs: XMMS: Smazat soubory?

en: Really delete %d files?
cs: Opravdu smazat %d soubory(ů)?

en: Really delete: "%s"?
cs: Opravdu smazat: "%s"?

en: XMMS Playlist
cs: XMMS seznam skladeb

en: Realtime priority is a way for XMMS to make sure it always
    get as much CPU time as needed for decoding audio files without
    any "skips".
    
    This requires that XMMS is run with root privileges and
    may, although it's very unusal, lock up your computer.
    
    You have been warned, to activate this you need to
    restart XMMS.
cs: Realtime priorita je cesta, jak XMMS
    zatěžuje CPU podle toho, kolik potřebuje pro dekódování audio souborů
    bez přerušení.
    
    Toto vyžaduje, aby měl XMMS root privilegia
    a může tak, i když je to neobvyklé, zatuhnout váš počítač.
    
    Byl jste varován, na aktivování této volby je potřebné
    restartovat XMMS.

en: Select playlist font:
cs: Vyberte font pro seznam skladeb:

en: Select main window font:
cs: Vyberte font pro hlavní okno:

en: Preferences
cs: Nastavení

note: * Input plugins
en: Input Plugins
cs: Vstupní plugin

en: Input plugins
cs: Vstupní pluginy

en: Configure
cs: Konfigurovat

en: Enable plugin
cs: Zapnout plugin

note: * Output plugin
en: Output Plugin
cs: Výstupní plugin

en: Audio I/O Plugins
cs: Audio I/O pluginy

note: * Effect plugins
en: Effect Plugins
cs: Efektové pluginy

en: Use plugins
cs: Použít pluginy

note: * General plugins
en: General Plugins
cs: Všeobecné pluginy

en: General plugins
cs: Hlavní pluginy

en: Effect/General Plugins
cs: Efekty/Všeobecné pluginy

en: Visualization Plugins
cs: Vizualizační pluginy

en: Visualization plugins
cs: Vizualizační pluginy

en: Read info on
cs: Načte info

en: demand
cs: na požádání

en: load
cs: při nahrání

en: Allow multiple instances
cs: Povolit vícenásobné spuštění

en: Reverse file order in fileselector
cs: Opačné řazení souborů ve výběru

en: Always show clutterbar
cs: Vždy zobrazit posunovač

en: Convert %20 to space
cs: Převést %20 na mezery

en: Save window positions
cs: Uložit pozice oken

en: Convert underscore to space
cs: Převést podtržítka na mezery

en: Show numbers in playlist
cs: Zobrazit čísla v seznamu skladeb

en: Dim titlebar when inactive
cs: Ztemnit titulek okna, když je neaktivní

en: Save playlist position
cs: Uložit pozici seznamu skladeb

en: Sort "Jump to file" alphabetical
cs: Setřídit "Přejít na soubor" abecedně

en: Equalizer doublesize linked
cs: Dvojitá velikost ekvalizéru

en: Use realtime priority when available
cs: Pokud je to možné, použít realtime prioritu

en: Smooth title scroll
cs: Jemné posouvání titulku

en: Pause between songs for
cs: Pauza mezi skladbami

en: Snap windows at
cs: Uchytit okno na vzdálenost

en: pixels
cs: bodu(ů)

en: Do not hide windowmanager decorations
cs: Neschovávat dekorace od správce oken

en: Use '\' as a directory delimiter
cs: Znak '\' použij jako oddělovač adresářů

en: Transparent playlist window
cs: Transparentní okno se seznamem skladeb

en: Mouse Wheel adjusts Volume by (%)
cs: Kolečko na myši přizpůsobí hlasitost o (%)

en: Read meta data from playlists
cs: Načíst meta data ze seznamu skladeb

en: Use fontsets (Enable for multi-byte charset support)
cs: Použít znakové sady (pro podporu víceznakových sad)

en: Main Window
cs: Hlavní okno

en: Use X font
cs: Používat X font

en: Fonts
cs: Fonty

en:  (enabled)
cs:  (povolené)

en:  (disabled)
cs:  (zakázané)

en: Skin selector
cs: Výběr vzhledu

en: Skins
cs: Vzhledy

en: Select random skin on play
cs: Náhodný vzhled při přehrávání

en: (none)
cs: (nic)

note: I18N note: "Enqueue" here means "Add to playlist"
en: Enqueue
cs: Přidat do seznamu skladeb

en: Load file(s)
cs: Otevřít soubor(y)

en: Add selected files
cs: Přidat označené soubory

en: Add all files in directory
cs: Přidat všechny soubory v adresáři
