Rodent Beta - en to lt translation catalogue (197 entries)

en: Desktop
lt: Darbastalis

en: List files only
lt: Rodyti tik failus

en: Extract All Files
lt: Išpakuoti visus failus

en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

en: Open in New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Create a compressed archive with the selected objects
lt: Sukurti suglaudintą archyvą iš pažymėtų objektų

en: Create a new archive
lt: Sukurti naują archyvą

en: Install
lt: Įdiegti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Information about the program
lt: Informacija apie programą

en: Show Information
lt: Rodyti informaciją

en: Find
lt: Paieška

en: Path
lt: Kelias

en: Filter:
lt: Filtras:

en: File type :
lt: Failo tipas :

en: Result limit
lt: Rezultatų limitas

en: Contains the _text
lt: _Turi tekstą

en: Case sensitive search
lt: Skirti raidžių lygį ieškant

en: Extended regexp
lt: Išplėstas regexp

en: Do not look into binary files
lt: Neiiškoti dvejetainiuose failuose

en: match :
lt: sutapimas :

en: anywhere
lt: bet kur

en: Apply
lt: Vykdyti

en: Close
lt: Užverti

en: Any
lt: Bet koks

en: Regular
lt: Įprastinis

en: Directory
lt: Aplankas

en: Symbolic link
lt: Simbolinė nuoroda

en: Socket
lt: Socket'as

en: Block device
lt: Blokinis įrenginys

en: Character device
lt: Simbolinis įrenginys

en: Select Files...
lt: Išrinkti failus...

en: Select folder to search in
lt: Pasirinkite aplanką, kuriame ieškosite

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Mount Point
lt: Prijungimo kelias

en: Mount point:
lt: Montavimo taškas:

en: Partition
lt: Skaidinys

en: Partition type:
lt: Skaidinio tipas:

en: address already in use
lt: adresas jau naudojamas

en: Properties
lt: Savybės

note: TRACE ("selection count=%d\n", view_p->selection_count);
en: %'u item | %'u items
lt[0]: %'u elementas
lt[1]: %'u elementai
lt[2]: %'u elementų

note: ok and cancel buttons
en: Ok
lt: Gerai

en: Cancel
lt: Atšaukti

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
lt: Informacija

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Folder
lt: Aplankas

en: File Type
lt: Failo tipas

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Open with %s
lt: Atverti su %s

en: None
lt: Nieko

en: Size
lt: Dydis

en: Status
lt: Būsena

en: Date Accessed
lt: Skaitymo data

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Apply changes
lt: Pritaikyti pakeitimus

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Read
lt: Skaityti

en: Write
lt: Rašyti

en: Execute
lt: Paleisti

en: Set UID
lt: Nustatomas UID

en: Group:
lt: Grupė:

en: Set GID
lt: Nustatomas GID

en: Others:
lt: Kiti:

en: Sticky
lt: Pritvirtintas

en: Path:
lt: Kelias:

en: %5d item | %5d items
lt[0]: %5d elementas
lt[1]: %5d elementai
lt[2]: %5d elementų

en: Owner
lt: Savininkas

en: unknown
lt: nežinoma

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Select a folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Icons
lt: Ženkliukai

note: //////////////// General
en: General
lt: Bendra

en: General Options
lt: Bendros parinktys

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
lt: Parinktys

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Symbolic Link
lt: Simbolinė nuoroda

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit the list of environment variables and associated values
lt: Keisti aplinkos kintamųjų ir parametrų reikšmes

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Personal settings
lt: Asmeniniai nustatymai

note: directory cache
en: Restart
lt: Perstartuoti

note: strftime format for non-recent files (older than 6 months) strftime format for non-recent files (older than 6 months), in -l output when --time-style=locale is specified.  This should contain the year, month and day (at least), in an order that is understood by people in your locale's territory. Ple
en: %b %e  %Y
lt: %Y-%m-%d

note: strftime format for recent files strftime format for recent files (younger than 6 months), in -l output when --time-style=locale is specified.  This should contain the month, day and time (at least), in an order that is understood by people in your locale's territory. Please try to keep the number o
en: %b %e %H:%M
lt: %Y-%m-%d %H:%M

en: bytes
lt: baitai

en: Gigabytes
lt: Gigabaitai

en: Megabytes
lt: Megabaitai

en: Kilobytes
lt: Kilobaitai

en: The location is empty.
lt: Vieta tuščia.

en: Supply a username and password below.
lt: Žemiau pateikite vartotojo vardą ir slaptažodį.

en: Username:
lt: Vartotojas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Hidden
lt: Paslėptas

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
lt: Atverti elementus _dvigubu pelės spustelėjimu

en: Background image
lt: Fono paveikslas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background transparency:
lt: Permatomas fonas:

en: Exclude other filesystems
lt: Neieškoti kitose failų sistemose

en: Output
lt: Išvestis

en: %'d item selected | %'d items selected
lt[0]: Pasirinktas %'d elementas
lt[1]: Pasirinkti %'d elementai
lt[2]: Pasirinkta %'d elementų

en: Terminate (TERM)
lt: Nutraukti (TERM)

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Kill (KILL)
lt: Nutraukti (KILL)

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: %s (copy)%s
lt: %s (kopija)%s

en: Duplicate each selected item
lt: Dublikuoti kiekvieną pažymėtą elementą

en: link to %s
lt: nuorodą į %s

en: Create a symbolic link for each selected item
lt: Sukurti kiekvieno pažymėto elemento simbolinę nuorodą

en: Link to %s
lt: Nuoroda į %s

en: Installed Plugins
lt: Įdiegti priedai

en: Group
lt: Grupė

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
lt[0]:  (kuriame yra %'d elementas)
lt[1]:  (kuriuose yra %'d elementai)
lt[2]:  (kuriuose yra %'d elementų)

note: view_p->selection_count),view_p->selection_count);
en: Selection
lt: Pažymėjimas

en: Reading directory:
lt: Skaitomas aplankas:

note: Thread 2: create the population (entries and icons) no point in doing this by thread if there is no status area...
en: Loading folder...
lt: Įkeliamas aplankas...

en: Home
lt: Pradžia

en: Preparing
lt: Ruošiamasi

en: Reload
lt: Atnaujinti

en: Go back
lt: Atgal

en: Go To
lt: Eiti prie

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Execute:
lt: Vykdyti:

en: Run in _Terminal
lt: Paleisti _terminale

en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Name
lt: Vardas

en: Create a new empty file inside this folder
lt: Sukurti naują tuščią failą šiame aplanke

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: Select Items Matching...
lt: Pažymėti objektus, atitinkančius...

en: Go Up
lt: Aukštyn

en: _Go
lt: _Eiti

en: Sort By
lt: Rikiuoti pagal

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Type
lt: Tipas

en: By Name
lt: Pagal pavadinimą

en: By Size
lt: Pagal dydį

en: By Date
lt: Pagal datą

en: By Owner
lt: Pagal savininką

en: By Group
lt: Pagal grupę

en: By Permissions
lt: Pagal leidimus

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show preview
lt: Rodyti peržiūrą

en: Execute Shell Command
lt: Vykdyti apvalkalo komandą

en: Mount the volume associated with this folder
lt: Prijungti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: Unmount the volume associated with this folder
lt: Atjungti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: New
lt: Nauja

en: Create new file in the given directory
lt: Sukurti naują failą nurodytame aplanke

en: Create a new empty folder inside this folder
lt: Šiame aplanke sukurti naują tuščią aplanką

en: Paste
lt: Įterpti

en: Select
lt: Žymėti

en: Unselect
lt: Nežymėti

en: _About
lt: _Apie

en: Execute File?
lt: Vykdyti failą?

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Open Folder W_indow
lt: Atverti aplanko lan_gą

en: Error while deleting.
lt: Klaida trinant.

en: Text Completion
lt: Teksto baigimas

en: Clear History
lt: Išvalyti istoriją

en: Usage: %s [OPTION]... FILE1 FILE2
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... FAILAS1 FAILAS2

en: File
lt: Failas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Select patch file
lt: Pasirinkti

en: Exit
lt: Išeiti

en: Show line numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Help
lt: Pagalba

en: About
lt: Apie

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Down
lt: Žemyn

en: Up
lt: Aukštyn

en: Next file
lt: Kitas failas

en: Previous file
lt: Ankstesnė byla

en: Tests
lt: Testai

en: Running
lt: Vykdoma

note: _("Directory or file selection")
en: Input
lt: Įvestis

en: Output file
lt: Išvesties failas

en: Show in Context
lt: Rodyti kontekste

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

en: standard output
lt: standartinė išvestis

en: Output to File...
lt: Išvesti į failą...

en: Files are identical
    (or binary files that may or may not differ)
lt: Bylos yra vienodos
    (arba dvejetainės bylos skiriasi arba ne)

en: ****Empty file****
lt: ****Tuščia byla****

en: No files found
lt: Failų nerasta

en:  versus
lt:  palyginti su

en: Available options
lt: Galimos parinktys

en: Show version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Loading data
lt: Įkeliami duomenys

en: Select Custom Icon
lt: Pasirinkite pasirinktinę piktogramą

en: Please drag just one image to set a custom icon.
lt: Norėdami nustatyti pasirinktinę piktogramą, vilkite tik vieną paveikslėlį.
