Rodent Beta - en to or translation catalogue (126 entries)

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: List files only
or: କେବଳ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିରଖନ୍ତୁ

en: Open in New Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open in New Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Create a compressed archive with the selected objects
or: ଚୟିତ ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ସଙ୍କୋଚିତ ଅଭିଲେଖକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a new archive
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଅଭିଲେଖ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Install
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Uninstall
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Information about the program
or: ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା

en: Show Information
or: ସୂଚନା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Filter:
or: ଛାଣକ:

en: Contains the _text
or: ପାଠ୍ଯକୁ ଧାରଣ କରିଅଛି (_t)

en: Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Any
or: ଯେ କୌଣସି

en: Regular
or: ନିୟମିତ

en: Select Files...
or: ଫାଇଲ ଚୟନ କରନ୍ତୁ...

en: Select folder to search in
or: ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର କୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Searching...
or: ଖୋଜୁଅଛି ...

en: Search results
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ

en: Mount Point
or: ଆରୋହଣ ବିନ୍ଦୁ

en: address already in use
or: ଠିକଣାଟି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି

en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

note: TRACE ("selection count=%d\n", view_p->selection_count);
en: %'u item | %'u items
or[0]: %'u ବସ୍ତୁ
or[1]: %'u ବସ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
or: ସୂଚନା

en: Name:
or: ନାମ:

en: Folder
or: ଫୋଲଡର

en: File Type
or: ଫାଇଲ ପ୍ରକାର

en: MIME Type
or: MIME ପ୍ରକାର

en: Open with %s
or: %s ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: None
or: କେହିନୁହଁ

en: Size
or: ଆକାର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Date Accessed
or: ଅଭିଗମ୍ଯ ତାରିଖ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Apply changes
or: ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
or: ମାଲିକ:

en: Execute
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Group:
or: ସମୂହ:

en: Others:
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ:

en: %5d item | %5d items
or[0]: %5d ବସ୍ତୁ
or[1]: %5d ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ

en: Owner
or: ମାଲିକ

en: unknown
or: ଅଜଣା

en: Preview
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନ

en: Select a folder
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର୍ କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Icons
or: ଚିତ୍ରସଂକେତ

note: //////////////// General
en: General
or: ସାଧାରଣ

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Symbolic Link
or: ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ସମ୍ପର୍କ

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Personal settings
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ବିନ୍ଯାସ

note: directory cache
en: Restart
or: ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: The location is empty.
or: ସ୍ଥାନଟି ଖାଲିଅଛି।

en: Supply a username and password below.
or: ନିମ୍ନରେ ଗୋଟିଏ ଚାଳକନାମ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ।

en: Username:
or: ଚାଳକନାମ:

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ:

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
or: ଦୁଇଥର ଦବାଇ ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_d)

en: Path to the desktop directory
or: ଡେସ୍କଟପ ଡିରେକ୍ଟରି ପାଇଁ ପଥ

en: Background image
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ର

en: Background color
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Exclude other filesystems
or: ଅନ୍ଯ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: %'d item selected | %'d items selected
or[0]: %'d ବସ୍ତୁ ବଛାଯାଇଛି
or[1]: %'d ବସ୍ତୁ ବଛାଯାଇଛି

en: Confirm
or: ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: No
or: ନାଁ

en: Yes
or: ହଁ

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Overwrite
or: ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ

en: Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: %s (copy)%s
or: %s (ନକଲ)%s

en: Duplicate each selected item
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: link to %s
or: %s କୁ ସଂଯୋଗ

en: Create a symbolic link for each selected item
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ସଂଯୋଗ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Link to %s
or: %s ପାଇଁ ସଂଯୋଗ

en: Installed Plugins
or: ସ୍ଥାପିତ ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ

en: Group
or: ସମୂହ

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
or[0]:  (%'d ଟି ବସ୍ତୁ ଧାରଣ କରିଅଛି)
or[1]:  (%'d ଟି ବସ୍ତୁ ଧାରଣ କରିଅଛି)

note: Thread 2: create the population (entries and icons) no point in doing this by thread if there is no status area...
en: Loading folder...
or: ଫୋଲଡ଼ର ଧାରଣ କରୁଅଛି...

en: Home
or: ମୂଳସ୍ଥାନ

en: Preparing
or: ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cut
or: କାଟନ୍ତୁ

en: Execute:
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ:

en: Run in _Terminal
or: ଟର୍ମିନାଲରେ ଚଲାନ୍ତୁ (_T)

en: Create New Folder
or: ନୂତନ ଫୋଲଡ଼ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Name
or: ନାମ

en: Create a new empty file inside this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡ଼ର ମଧ୍ଯରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଖାଲିଥିବା ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ (_G)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: By Name
or: ନାମ ଅନୁଯାୟୀ

en: By Size
or: ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
or: ଲୁକ୍କାୟିତ ଫାଇଲ ଗୁଡିକ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Execute Shell Command
or: ସେଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Mount the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Unmount the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ବିସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: New
or: ନୂତନ

en: Create new file in the given directory
or: ଦିଆଯାଇଥିବା ଡିରେକ୍ଟୋରିରେ ନୂଆ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a new empty folder inside this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡ଼ର ମଧ୍ଯରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଖାଲିଥିବା ଫୋଲଡ଼ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Paste
or: ଲଗାନ୍ତୁ

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: Execute File?
or: ଫାଇଲ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ?

en: File Browser
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର

en: Open Folder W_indow
or: ଫୋଲଡର ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_i)

en: Error while deleting.
or: ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Text Completion
or: ପାଠ୍ୟ ସମାପ୍ତି

en: Clear History
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟ ସଫାକରନ୍ତୁ

en: File
or: ଫାଇଲ

en: Left
or: ବାମ

en: Right
or: ଡ଼ାହାଣ

en: Actions
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Help
or: ସହାୟତା

en: Clear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Down
or: ତଳ

en: Up
or: ଉପର

en: Tests
or: ପରିକ୍ଷଣ ଗୁଡିକ

note: _("Directory or file selection")
en: Input
or: ନିବେଶ

en: Output file
or: ନିର୍ଗମ ଫାଇଲ

en: NAME
or: ନାମ

en: No files found
or: କୌଣସି ଫାଇଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Available options
or: ଉପଲବ୍ଧ ବିକଲ୍ପ ମାନ

en: Show version information
or: ସଂସ୍କରଣ ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Select Custom Icon
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Please drag just one image to set a custom icon.
or: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରିବା ପାଇଁ ଦୟାକରି କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ଆଣନ୍ତୁ।
