Rodent Beta - en to fa translation catalogue (187 entries)

en: Desktop
fa: رومیزی

en: Open in New Window
fa: باز کردن در پنجره‌ی جدید

en: Open in New Tab
fa: باز کردن در تب جدید

en: Create a compressed archive with the selected objects
fa: ایجاد یک آرشیو با اشیاء انتخاب شده

en: Create a new archive
fa: ایجاد آرشیو جدید

en: Install
fa: نصب

en: Uninstall
fa: عزل

en: Information about the program
fa: اطلاعاتی درباره‌ی این برنامه

en: Show Information
fa: نمایش اطلاعات

en: Find
fa: یافتن

en: Path
fa: مسیر

en: Recursive
fa: بازگشتی

en: Stay on single filesystem
fa: باقی ماندن بر یک سیستم پرونده

en: File type :
fa: نوع پرونده :

en: Result limit
fa: مرز نتیجه

en: Contains the _text
fa: حاوی _متن

en: Case sensitive search
fa: جستجوی کازه

en: Extended regexp
fa: regexp گسترش یافته

en: Do not look into binary files
fa: بدرون پرونده‌های دوگانی نگاه نشود

en: match :
fa: تطبیق :

en: anywhere
fa: در هر جا

en: whole words
fa: تمام واژه‌ها

en: whole lines
fa: تمام خطوط

en: no match
fa: بدون تطبیق

en: Close
fa: بستن

en: Regular
fa: عادی

en: Directory
fa: شاخه

en: Symbolic link
fa: پیوند نمادی

en: Socket
fa: سوکت

en: Block device
fa: دستگاه بلوک

en: Character device
fa: دستگاه نویسه

en: Select Files...
fa: برگزیدن پرونده‌ها...

en: Searching...
fa: در حال جستجو...

en: address already in use
fa: نشانی از قبل در حال استفاده است

en: Properties
fa: مشخصات

note: ok and cancel buttons
en: Ok
fa: تأیید

en: Cancel
fa: لغو

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
fa: اطلاعات

en: Name:
fa: نام:

en: Folder
fa: پوشه

en: MIME Type
fa: نوع MIME

en: Encoding
fa: کدبندی

en: Open with %s
fa: باز کردن با %s

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Size
fa: اندازه

en: Status
fa: وضعیت

en: Date Accessed
fa: تاریخ دسترسی

en: Permissions
fa: اجازه‌ها

en: Apply changes
fa: اعمال تغییرات

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
fa: مالک:

en: Read
fa: خواندن

en: Write
fa: نوشتن

en: Execute
fa: اجرا

en: Set UID
fa: تعیین UID

en: Group:
fa: گروه:

en: Set GID
fa: گذاردن شناسه‌ی گروه

en: Others:
fa: دیگران:

en: Sticky
fa: چسبنده

en: Path:
fa: مسیر:

en: Owner
fa: صاحب

en: unknown
fa: ناشناخته

en: Preview
fa: پیش‌نما

en: Select a folder
fa: یک پوشه انتخاب کنید

en: Icons
fa: شمایل‌ها

note: //////////////// General
en: General
fa: عمومی

en: General Options
fa: گزینه‌های عمومی

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
fa: گزینه‌ها

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
fa: کپی کردن

en: Move
fa: حرکت

en: Symbolic Link
fa: پیوند نمادی

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
fa: برداشتن

note: /////////////////////////
en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit the list of environment variables and associated values
fa: ویرایش فهرست محیطهای موجود و مقادیر مربوط

en: Variable
fa: متغیر

en: Value
fa: مقدار

en: Personal settings
fa: تنظیمات شخصی

note: directory cache
en: Restart
fa: بازآغازی

en: bytes
fa: بایت

en: Supply a username and password below.
fa: نام کاربر و اسم رمزی را در زیر ارائه کنید.

en: Username:
fa: نام کاربر:

en: Password:
fa: اسم رمز:

en: Hidden
fa: مخفی

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
fa: فعال کردن موارد با دوبارکلیک

en: Path to the desktop directory
fa: مسیر فهرست راهنمای رومیزی

en: Background image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Background transparency:
fa: شفافیت زمینه:

en: Output
fa: خروجی

en: Confirm
fa: تصدیق

en: No
fa: نه

en: Yes
fa: بله

en: Warning
fa: هشدار

en: Overwrite
fa: بازنویسی

en: Rename
fa: بازنامیدن

en: %s (copy)%s
fa: %s (نسخه)%s

en: Duplicate each selected item
fa: تکثیر تک تک موارد انتخاب شده

en: link to %s
fa: پیوند به %s

en: Create a symbolic link for each selected item
fa: ایجاد یک پیوند نمادی برای هر یک از موارد انتخاب شده

en: Installed Plugins
fa: وصله‌های نصب‌شده

en: Group
fa: گروه

note: view_p->selection_count),view_p->selection_count);
en: Selection
fa: گزینش

en: Home
fa: آغازه

en: Reload
fa: بارگذاری مجدد

en: Go To
fa: برو به

en: Cut
fa: برش

en: Run in _Terminal
fa: اجرا در _پایانه

en: Create New Folder
fa: ایجاد پوشه جدید

en: Name
fa: نام

en: Create a new empty file inside this folder
fa: ایجاد یک پرونده‌ی خالی جدید داخل این پوشه

en: Select _All
fa: انتخاب _همه

en: Go Up
fa: برو بالا

en: _Go
fa: _رفتن

en: Descending
fa: نزولی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Type
fa: نوع

en: By Name
fa: از روی نام

en: By Size
fa: از روی اندازه

en: By Date
fa: بر اساس تاریخ

en: By Owner
fa: بر اساس مالک

en: By Group
fa: بر اساس گروه

en: By Permissions
fa: بر اساس مجوزها

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
fa: نمایش پرونده‌های مخفی

en: Show preview
fa: نمایش پیش‌‌نمایش

en: Execute Shell Command
fa: اجرای فرمان پوسته

note: N_("_Link Here"),
en: Touch
fa: لمس

en: New
fa: جدید

en: Create new file in the given directory
fa: ایجاد یک پرونده‌ی جدید در شاخه‌ی داده شده

en: Create a new empty folder inside this folder
fa: ایجاد یک پوشه‌ی خالی جدید داخل این پوشه

en: Paste
fa: چسباندن

en: _About
fa: _درباره

en: Execute File?
fa: پرونده اجرا شود؟

en: File Browser
fa: مرورگر پرونده

en: Error while deleting.
fa: خطا هنگام حذف.

en: Text Completion
fa: تکمیل متن

en: Clear History
fa: پاک کردن تاریخچه

en: File
fa: پرونده

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Select patch file
fa: انتخاب کردن پرونده‌ی وصله

en: Create patch file
fa: ایجاد کردن پرونده‌ی وصله

en: Switch to patch mode
fa: تعویض به حالت وصله

en: Switch to diff mode
fa: تعویض به حالت diff

en: Exit
fa: ترک

en: Diff Settings
fa: تنظیمات Diff

en: Highlight text color
fa: پرنوری رنگ متن

en: Highlight background color
fa: پرنوری رنگ پس‌زمینه

en: Fill polygons
fa: پر کردن چند‌ضلعی‌ها

en: Show line numbers
fa: نشان دادن شماره‌ی خط

en: Patch Settings
fa: تنظیمات وصله

en: Verbose patch diagnostics
fa: تشخیص‌های وصله‌ی کلامی

en: Assume patch is reversed
fa: فرض بر رزرو بودن وصله گذاشته می‌شود

en: Auto strip level
fa: سطح برهنه‌سازی خودکار

en: Actions
fa: عمل‌ها

en: View differences
fa: نمای تفاوت‌ها

en: View patch created differences
fa: نمای تفاوت‌های ایجاد شده‌ی وصله

en: Apply patch to Hard Drive
fa: وصله گذاری به گرداننده‌ی دیسک‌

en: Undo patch to Hard Drive
fa: بازگرد وصله به گرداننده‌ی دیسک

en: Help
fa: راهنما

en: About
fa: درباره‌ی

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Down
fa: پایین

en: Up
fa: بالا

en: Next file
fa: پرونده‌ی بعدی

en: Previous file
fa: پرونده‌ی قبلی

en: Select highlight text color
fa: انتخاب کردن رنگ متن پرنوری

en: Select highlight background color
fa: انتخاب کردن رنگ پس‌زمینه‌ی پرنوری

en: Tests
fa: آزمونها

en: Number view:
fa: نمای عددی:

note: _("Directory or file selection")
en: Input
fa: ورودی

en: Output file
fa: پرونده خروجی

en: NAME
fa: نام

en: Please select a name for the patch file in the next dialog.
fa: لطفا نامی را برای پرونده‌ی وصله در گفتگوی بعدی انتخاب کنید.

en: Output to File...
fa: خروجی به پرونده...

note: convenience location of duplicate dialog texts non-static
en: No patch file has been selected.
fa: هیچ پرونده‌ی وصله انتخاب نشده است.

en: No directory to apply patch has been selected.
fa: هیچ شاخه‌ایی برای گذاشتن وصله انتخاب نشده است.

en: No left path has been selected.
fa: هیچ مسیر چپی انتخاب نشده است.

en: No right path has been selected.
fa: هیچ مسیر راستی انتخاب نشده است.

note: static
en: Patch file can not be opened for read!
fa: پرونده‌های وصله نمی‌توانند برای خوانده شدن باز شوند!

en: Files are identical
    (or binary files that may or may not differ)
fa: پرونده‌ها یکسان هستند
    (یا پرونده‌های دوگانی که می‌تواند یا نمی‌تواند تفاوت داشته باشند)

en: Patch file is not in unified format
fa: پرونده‌ی وصله در قالب یکدست نیست

en: ****Empty file****
fa: ****پرونده‌ی خالی****

en: No files found
fa: هیچ پرونده‌ای پیدا نشد

en: couldn't allocate color
fa: جایابی رنگ میسر نشد

en:  versus
fa:  درمقابل

en: Available options
fa: گزینه‌‌های موجود

en: Show version information
fa: نمایش اطلاعات نسخه

en: Please drag just one image to set a custom icon.
fa: لطفاً فقط یک تصویر را برای تنظیم شمایل سفارشی بکشید.
